25. 9. 2013

Pirelli Winter Sottozero a letošní novinka Serie 3

Novinka v oblasti zimních pneumatik pro letošní zimní sezonu 2013/2014 od Italské společnosti Pirelli je dezén Winter Sottozero 3. Navazuje na své dva úspěšné předchůdce, taktéž určené pro výkonná vozidla střední a vyšší třídy nabízející maximální výkon, spolehlivost a radost z jízdy za zimních podmínek.

Pirelli a její filosofie prémiových řad zimních pneumatik se zaměřuje na poskytnutí vysokého standartu bezpečí a výkonových parametrů pneumatiky s pozorností zaměřenou také směrem na pocit a radost z jízdy i v zimní období, které není jen synonymem problémů a nebezpečí.

Při představení Pirelli Winter Sottozero 2 si Pirelli dalo velice záležet, aby bylo patrno kde leží silné stránky této řady zimních pneumatik a jak si ji Pirelli přeje prezentovat. Společnost nechala vrtulníkem dopravit několik aut prémiového segmentu do nepřístupných míst horského prostředí, kde byl pro účely testování zřízen speciální okruh a jednalo se o jednu z největších prezentačních akcí tohoto druhu - video. Pirelli Winter Sottozero 2 se velice osvědčila což dokládají výborná uživatelské hodnocení u nás i v zahraničí a také její štítkové hodnocení

Nová série zimních pneumatik Pirelli Winter Sottozero 3  vyniká především inovovanou směsí, která spolu s výkonným šípovitým vzorkem zaměřeným na přenos výkonu zajišťují vysokou trakci a nejvyšší možnou přilnavost za všech náročných zimních podmínek jako je led, sníh a sněhová břečka. Skvělé vlastnosti má pneu i na mokré vozovce, což je v podmínkách typické české zimy více než důležité. Široká boční ramena zase vytvářejí dostatečnou oporu a stabilitu při změnách směru a za vyšších rychlostí vyvíjených těžšími a výkonnými vozidly. Dvě široké podélné hladké drážky mají za úkol odvádět přebytečné tekutiny od dezénu a zabraňovat ztrátě kontaktu efektivní části dezénu s povrchem. V rozměru 195/55 R16 87H také disponuje systémem Runflat.

Jako jedni z prvních přinášíme detailní video tohoto dezénu:Sottozero 3 je k dispozici v široké škále rozměrů a v průměru od 16 do 21 palců pro většinu typů osobních automobilů.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Oblíbené příspěvky