4. 9. 2013

Pneumatiky Vredestein nabízí design, výkon a kvalitu.

Lze zkombinovat design, výkon a dobrá cena ve špičkové kvalitě u výrobku jako je pneumatika? Jednoduché to není, ale pokud se to někomu daří, tak je to holandská firma Vredestein.

První pláště Vredestein opustili továrnu v holandském městě Loosduinen již v roce 1909. Od devadesátých let společnost intenzivně spolupracuje s designérským studiem Giugiaro, které má na svědomí design UHP pneumatik ze sortimentu Vredesteinu. Tyto unikátní produkty můžeme nalézt na řadě vozů prémiových značek jako BMW, Mercedes či Aston Martin. Vredestein do své první výbavy volí také známí úpravci vozů jako Hamman, Carlson či Gemballa.

Důležitou část výrobního portfolia společnosti tvoří také pneumatiky pro horská a silniční kola

Za svůj slogan si společnost zvolila "Design to protect" a designové inovace jdou ruku v ruce s posilováním bezpečnosti, například u sérií zimních pneumatik Snowtrac a Wintrac.


Vredestein si také připravil pěkné video ohledně srovnání brzdného účinku letních a zimních pneumatik za různých podmínek.Snowtrac 3 od Vredesteinu je špičková zimní pneumatika vhodná pro širokou paletu osobních a lehkých užitkových vozů. Směrový a bohatě lamelovaný dezén zajišťuje výborné vlastnosti na sněhu i ledu.

Vyběr z palety zimních pneumatik od Vredesteinu je široký a vyberou si i majitelé menších vozů a velkých luxusních automobilů s vyšším výkonem. Pro ty je určen dezén Wintrac Xtreme S disponující technologií ISLT zajištující nízkou deformaci lamel a skvělou přilnavost na ledu, sněhu a mokru vyráběný pro větší průměry kol. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Oblíbené příspěvky