4. 12. 2013

Zimní pneumatiky roku 2013Srovnávací portál Heuréka vyhlásil výsledky soutěže Produkt Roku 2013 v různých oblastech, mimo jiné v kategorii letní a zimní pneumatiky.

Web Heuréka je oblíbený vyhledávač pro srovnávání cen produktů na internetu. Detaily obsahují většinou hodnocení produktu uživateli a informace o kvalitě, ceně a důvěryhodnosti konkrétního e-shopu. 
V letošním roce vyhrála první místo zimní pneumatika Barum Polaris 3, stejně jako v roce předchozím, s počtem 418 uživatelských recenzí. Uživatelé nejčastěji oceňovali dobré výsledky v ADAC testech, příznivou cenu, produkt tuzemského výrobce a dobré zkušenosti z předchůdcem Polaris 2. 

Jako druhý finalista skončil zimní dezén Coninental ContiWinterContact TS850 určená pro vozy střední a nižší třídy kde 141 uživatelů kladně hodnotilo převážně poměr cena/výkon a nízkou hlučnost dezénu.
Třetí místo zaujal zimní dezén Dunlop SP Winter Sport 4D, u kterého si uživatelé nejvíce chválí výkon na sněhu a poměr cena/výkon. Čtvrté místo patří pneumatice GoodYear UltraGrip 8 s bohatou lamelací, která zajišťuje výbornou přilnavost na mokru, což potvrzuje i 155 uživatelských recenzí.  Pořadí finalistů Produkt Roku v oblasti zimních pneumatik z roku 2012 je velice podobné a to:


1. Barum Polaris 3
2. Continental ContiWinterContact TS830
3. Continental ContiWinterContact TS850
4. Goodyear UltraGrip 8


Výsledky obou ročníků tak potvrzují kvalitu prémiových značek zimních pneumatik, které jsou ovšem dostupné za příznivé ceny a představují hodnotné informace pro uživatele při jejich výběru. Kompletní výsledky Produkt roku 2013 v oblasti zimních pneumatik je zde. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Oblíbené příspěvky