8. 1. 2014

Nová motocyklová pneumatika Michelin Pilot Road 4Od ledna tohoto roku bude k dispozici nová generace oblíbeného dezénu Pilot Road 4 určeného pro větší cestovní, GT a enduro motocykly. Nová generace motocyklových pneumatik vyniká především skvělým brzdným efektem na mokré vozovce a nízkým opotřebením.
Předchozí generace pneumatik Michelin Pilot Road jsou široce oblíbené a kladně hodnocené u spousty majitelů cestovních a sportovních enduro motocyklů, jako je řada R od BMW, kde se projeví její univerzálnost, kvalitní směs zajišťující dostatečnou přilnavost a zároveň vysoký kilometrový proběh. Na vyhledávači Heuréka mají předchozí generace uživatelské hodnocení nad 90% čili perfektní.
Konkrétně najedete s Pilot Road 4 o 20% více kilometrů než na předchozí generaci Michelin Pilot Road 3, která platí ze lídra této kategorie pneumatik.
Dezén bude dostupný ve 3 provedeních a to Michelin Pilot Road 4, Michelin Pilot Road 4 GT a Michelin Pilot Road 4 Trail. Právě Michelin Pilot Road 4 GT si vybrala společnost BMW jako první výbavu pneumatik pro svoje sportovní enduro R 1200 RT, které je top motocyklem této kategorie.


S Michelin Pilot Road 4 tak dostanete kvalitní, výkonnou a bezpečnou pneumatiku pro dlouhé trasy na různých silničních cestách a vysoký brzdný výkon i za špatného počasí a na mokrém povrchu. Další velké plus je vysoký kilometrový proběh zajišťující dlouhou výdrž vzorku a tím konstantně dobré jízdní vlastnosti motocyklu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Oblíbené příspěvky