21. 5. 2014

BMW Driving Experience opět na pneu Bridgestone

BMW driving experience
Největší výrobce pneumatik na světě Bridgestone byl již po šesté zvolen za dodavatele sportovního obutí pro BMW Driving Experience. Tento speciální kurz nabízí obecné zdokonalení řidičského umění, zvyšování bezpečnosti a řidič se naučí i techniku sportovní jízdy.
„BMW a Bridgestone sdílejí společnou vizi bezpečnosti a trvale udržitelné mobility. Naše pokračující spolupráce s programem BMW Driving Experience posouvá toto partnerství na novou úroveň.“

Jake Rønsholt, ředitel oddělení korporátní a značkové komunikace

Všechny vozy BMW Driving Experience jsou obuty na pneumatikách Bridgestone. V letošním roce přibyly do vozového parku novinky BMW M4 a elektromobil BMW i3. Bridgestone působí také jako dodavatel sériových pneumatik pro i3. Elektromobil obouvá speciální Bridgestone Ecopia EP500 s nízkým valivým odporem a aplikovanou technologií ologic. Tato oceňovaná technologie Bridgestone stanovuje nová měřítka energetické účinnosti a výkonu moderních pneumatik.

Předchozí ročníky kurzů absolvovalo 50 000 řidičů a právě pneumatiky Bridgestone se osvědčily v objevování a posouvání limitů bezpečné a sportovní jízdy. Kurzy zahrnují také lekce na ledu a sněhu, stejně jako školu závodního a profesionálního řízení.

Výhradní dodavatel pneumatik pro BMW DE je Bridgestone
Žádné komentáře:

Okomentovat

Oblíbené příspěvky