14. 5. 2014

Pneumatiky pro cestovní motocykly

Vybrali jsme tři kvalitní pneumatiky vhodné pro sportovní cestovní motocykly. Tyto prémiové dezény nabídnou řidiči dobrý kilometrový proběh a jisté výkony v zatáčkách i na mokru. To vše za výhodné ceny v právě probíhajících akcích!

Bridgestone Battlax BT-021 Sport Touring


Bridgestone Battlax BT-021 Sport Touring
Osvědčená kvalitní pneumatika pro dlouhé dálniční cesty, která potěší sportovním výkonem na točitých silnicích. Technologie jako mono-spirální konstrukce kordu (MS Belt) a izolace kordových vláken pryží snižují tření a vznik tepla, lépe tlumí nárazy a zvyšují tuhost pneumatiky. To jsou vlastnosti nutné pro sportovní jízdu v zatáčkách a pro cestování za vyšších rychlostí. Bridgestone BT-021 je pohodlná silniční pneumatika s jistým sportovním výkonem. Akční cena Bridgestone BT021 v rozměru 120/70 R17 je 2 182 Kč.Bridgestone Battlax BT-023 Sport TouringBridgestone, BT-021, Rear Tyre, 170/60 ZR17 M/C 72W , Battlax BT-021 Sport Touring Having set performance standards worldwide with the renowned sport touring BT-020 NT , Bridgestone has now gone one
Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring
Silniční pneumatika BT-023 posouvá sportovní cestování ještě dále. Dlouhá životnost, vysoký výkon na mokru a zvýšený podíl siliky jsou hlavní přednosti BT-023. Díky zesílené konstrukci a speciální třívrstvé směsi je pneumatika vhodná pro těžší stroje bez ztráty skvělých jízdních vlastností. Kilometrový nájezd je o 30% delší než u BT-021. Jistý výkon a pohodlné i na těžších strojích, to jsou hlavní přednosti Bridgestone BT-023. Momentální cena v omezeném množství je 2 504 Kč za rozměr 120/70 R17!

Michelin Pilot Road 2Bridgestone Battlax BT-023 Sport Touring Radial Tire Packages - Combo Package
Michelin Pilot Road 2

Požadavek na dobrou cestovní pneumatiku je dlouhá výdrž a vysoký výkon za všech podmínek. Michelin zvolil cestu dvou směsí, kdy se uprostřed dezénu nachází odolná směs s vysokým kilometrovým nájezdem. Na bocích je směs měkčí pro skvělou přilnavost v zatáčkách a na mokrém povrchu. Na výrobu Michelin Pilot Road 2 se nepoužívají aromatické oleje, takže je šetrná k životnímu prostředí. Michelin Pilot Road 2 je prémiová pneumatika se špičkovým výkonem a výbornými jízdními vlastnostmi za nízkého opotřebení. Příznivá je i cena za rozměr 160/60 R17 a to 3 167 Kč ve skladových zásobách ihned k odebrání.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Oblíbené příspěvky