6. 6. 2014

Valentino Rossi volí Bridgestone
Japonská společnost Bridgestone uvádí na trh motocyklovou pneumatiku Battlax Hypersport S20 EVO. A Vale Rossi je u toho.

Bridgestone Battlax Hypersport S20 EVO navazuje na úspěšný model Bridgestone S20. Devítinásobný mistr světa Rossi se ujal role odborného poradce v pozici aplikace pokročilých technologií z MotoGP do sériových pneumatik. Valentino popsal spolupráci s Bridgestone následovně:
Bridgestone S20 EVO
„Když se pohybujete na limitu, naučíte se hodně o všem. O sobě, motocyklu, i pneumatikách. Sdílení mých zkušeností, pocitů a znalostí ze závodní dráhy je pro lidi kolem mě důležité, protože to umožňuje další vývoj technologií.“

 Spojení technologického zázemí Bridgestone a praktické zkušenosti úspěšného závodníka dalo vzniknout prvotřídní pneumatice, která poskytuje vysoké výkony a bezpečnost. Model Battlax Hypersport S20 EVO navíc disponuje větší odolností a stabilitou.

Testování pneumatik probíhalo na motocyklu Yamaha YZF-R1 a z doprovodného videa je jasné, že si jak Vale, tak Bridgestone práci také užívali :-)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Oblíbené příspěvky