25. 7. 2014

Bridgestone versus JAS 39 Gripen

Známý kaskadér, rekordman a testovací jezdec Josef "Sršeň" Šiler byl vyzván ke sprintu proti armádnímu stíhacímu speciálu na 800 metrů. Jak to dopadlo? 


Bridgestone moto pneuPepa Šiler usedl za řidítka Kawasaki ZZR 1400, vedle něj se postavil bojový stíhač a duo doplnil ještě závodní rally speciál Škoda Fabia S2000. Takto vidí Pepa průběh závodu a jeho výsledek:

„Gripen vyhrál o pomyslná prsa japonské juniorky, ‚kawa‘ si uhájila pověst nejrychlejší motorky a ‚škodovka‘ byla vzhledem k nejvyšší rychlosti jen 170 km/h poslední,“ shrnuje výsledky Pepa „Sršeň“ Šiler, který po tomto nevšedním souboji pěl chválu především na pneumatiky: „Jelo se na mokrém povrchu a mne držela na dráze v rychlosti 300 km/h ta nejpodstatnější věc u motorky – špičkové gumy Bridgestone S20, které jsou na nejvýkonnější ‚bike‘ planety obouvány již v sériovém provedení. Stoprocentní jistota jízdy na vodě takovou rychlostí bez předešlého ohřátí pneumatik byla dechberoucí! Jsem za tyto pneumatiky vděčný a znovu se mi potvrdilo, že to jsou jedny z nejlepších pneumatik, které si může člověk pro svou motorku zvolit.“
Bridgestone vs stíháč


 Bridgestone Battlax S20 Hypersport jsou výkonné silniční pneumatiky vhodné i pro okruhovou jízdu. Kvality tohoto obutí dokazuje nejen vyjádření Pepy Šilera, ale také vítězství v prestižním testu časopisu Motorrad. Pro letošní je navíc k dispozici novinka Bridgestone Battlax S20 Evo s prodlouženou životností, lepší ovladatelností a zvýšenou přilnavostí v extrémních náklonech. Do výroby byla aplikována technologie NanoPro-Tech, která na molekulární úrovni snižuje valivý odpor a prodlužuje tak kilometrový proběh.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Oblíbené příspěvky